Kadıköy’deki Görüntüler Sosyal Medyayı İkiye Böldü: Kim Haklı? Yaya Mı, Motorcu Mu…

Kadıköy’ün en işlek caddelerinden biri olan Bostancı Sahili’nde bir motorcu yayalara kırmızı yanan ışıkta yol hakkı kendine ait olduğu için süratli bir şekilde ilerledi. Ancak ışıklarda karşıdan karşıya hala geçmekte olan vatandaşları görünce sinirlenip yayaların arasına daldı.

Kadıköy’de kırmızı ışıkta yolun karşısına geçmeye çalışan bir kadına motosiklet çarptı. Kadın kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, olay anı motosiklet sürücüsünün kask kamerasına yansıdı ve sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

KAZA BOSTANCI SAHİL YOLUNDA

Bostancı sahil yolunda yaşanan kazada, yayalara kırmızı ışık yanarken yolun boş olmasından faydalanarak karşıya geçmeye çalışan kadına, seyir halindeki bir motosiklet sürücüsü çarptı. Motosiklet sürücüsü, yayalara kırmızı ışıkta geçtikleri için tepki gösterirken, yolda ilerleyen kadını fark edemedi ve çarpma anı kask kamerasına kaydedildi.

MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ VE YAYALARIN TEPKİSİ

Kazanın ardından, yine kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçen yayalar, motosiklet sürücüsüne tepki gösterdi. Motosiklet sürücüsü ise olay anında kırmızı ışığın yandığını belirterek kendini savundu. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, kısa sürede viral oldu ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından tartışıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x