İtalyan erkekleri gibi giyinmenin altın kuralları

KALİTELİ PARÇALARA YATIRIM YAPIN

İtalyan erkekleri, niteliğe oldukça fazla önem verirler. Bu sebeple, az fakat eşsiz parçalara yatırım yapın. Bunlar zamansız ve klasik parçalar olabilir. Kaliteli kıyafetler, klasik ayakkabı ve aksesuarlar, sizi bambaşka bir görünüme kavuşturacak.

ÖZEL DİKİM KIYAFETLER TERCİH EDİN

İtalyan modasında, kıyafetlerin bedene tam uyması çok önemlidir ve özel dikim kıyafetler bedeninizi güzelleştirerek size güzel bir görünüm kazandırır. Giysilerinizin, bedeninize tam uyduğundan emin olun.

NÖTR RENKLERDE GİYİNİN

Nötr renkler zarif ve çok yönlü olmalarıyla İtalyan erkekleri tarafından sıklıkla tercih edilir. Siz de, lacivert, gri gibi renkleri kullanarak stilinizi bambaşka bir noktaya taşıyabilirsiniz.

RESMİ VE GÜNDELİK KIYAFETLERİ HARMANLAYIN

İtalyan erkekleri, stillerini oluştururken resmi ve gündelik parçalarını harmanlarlar. Hem rahat hem de şık kombinler yapabilir ve tarzınıza farklı bir hava katmak için aksesuarları kullanabilirsiniz.

AYAKKABILAR SANDIĞINIZDAN DAHA ÖNEMLİ

Kıyafetlerinizle kullandığınız ayakkabılar, tarzınızı iyi ya da kötü gösterebilir. İtalyan erkekleri, ayakkabılarını klasik tasarımlarda tercih ederler. Nötr renklerde klasik tasarımlarda ayakkabılar tercih ederek İtalyan erkekleri gibi giyinme yolunda büyük bir adım atabilirsiniz.

KAT KAT GİYİNMEYİ DENEYİN

İtalyan erkekleri, gömleklerin üzerine soft kazaklar ya da kazaklar üzerine ceketler giymeyi tercih ederler. Kat kat giyinmek tarzınızı bambaşka bir yere taşıyacak.

BAKIMLI OLUN

Bu madde belki de en önemli maddemiz çünkü bakımlı olmazsanız, hangi kıyafetleri tercih ettiğiniz ya da hangi aksesuarları kullandığınız çok da önemli olmayacaktır. Kişisel bakımınıza önem verin, saçlarınıza bakım yapın, güzel bir parfüm kullanın ve düzenli tıraş olun.

ÖZGÜVENLİ OLUN

Özgüven, tarzınızı tamamlayacak en büyük anahtardır. Özgüvenli bir duruş sergilemek, stil sahibi görünmenizdeki en önemli adımlar biridir. Dik durun, gülümseyin ve kendinize güvenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x