Kia bunu ilk defa yapıyor; faizsiz kredi; dev indirim, uzun vade

A sınıfı hatchback modelleri uygun fiyatları sayesinde öne çıkmaya devam ediyor. Bu otomobillerin başında ise hiç şüphesiz ki Kia Picanto geliyor.

Minimal tasarım yapısı sayesinde sıkışık trafikte bile rahat şekilde kullanılabilen Picanto, park anlamında da kullanıcılarına büyük bir avantaj sağlıyor. Zira söz konusu araç, en dar park alanlarına bile rahat şekilde sığabiliyor.

Bu durum özellikle de Ankara, İzmir ve İstanbul gibi büyük şehirlerde ikamet edenler için oldukça önemli diyebiliriz.

Kia Picanto için bulunmaz fırsat! Doğru bayiye!

Kia Picanto Türkiye pazarındaki macerasına üç farklı donanım seçeneğiyle beraber devam ediyor. Elbette bu donanım seçeneklerinin daha fazla olması, Picanto’nun satış performansını daha da arttırabilirdi.

Ancak bu haliyle bile otomobile olan talebin markayı oldukça memnun ettiğini ifade etmek mümkün. Bütün donanım paketlerinde tam otomatik şanzımanla beraber satılan Picanto, baz donanım seviyesinde 1.0 litrelik 67 beygir güç üreten bir motorla beraber geliyor.

Bu motor ve şanzıman ikilisi elbette performans noktasında harikalar yaratmıyor. Ancak yakıt tüketimi anlamında makul değerler sunduğunu söylemek mümkün.

Peki ama Kia Picanto‘nun 2024 fiyatları yani güncel fiyat listesi ne durumda? Gelin şimdi bu sorunun yanıtını bulabileceğiniz donanım seçenekleri ve fiyat listesini sizlerle paylaşmış olalım. İşte fiyatlar!

1.0L 67 PS AMT Benzin Feel

Fiyatı: 855.000 TL

1.0L 67 PS AMT Benzin Cool

Fiyatı: 900.000 TL

1.2L 84 PS AMT Benzin Feel

Fiyatı: 900.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x